Aktuálně

Řidička!

23. července 2015 v 12:42 | Coralyne
Ahoj! :) jak se Vám daří? Prvně bych se ráda OPĚT omluvila za neaktivitu, ale jak jsem psala v předchozím příspěvku, tenhle týden byl opět obzvlášť drastický (tedy alespoň pro mě), ale ode dneška už bude klid a mělo by se tady objevit více věcí. Před chvílí jsem dorazila domů, neb jsem skládala zkoušky z autoškoly, a jsem přešťastná, protože jsem vše skvěle zvládla! A to jsem měla vážně stresíky obrovský. Zítra za odměnu jdu s kamarádkami do kina na Papírová města, hrozně se těším, mám přečtenou knížku a miluju Caru Delevigne a Nata Wolffa, takže to určitě bude paráda! Jaký máte zatím týden Vy?! :)

(avatar mé výroby!)

Omluva

16. července 2015 v 11:13 | Coralyne
Ahojky všichni! :) hrozně moc bych se Vám chtěla omluvit, že toho tady moc za ty poslední uplynulé 3 dny moc nepřibylo, ale tenhle měsíc toho mám hrozně moc, snažím se doklepat autoškolu, dneska začínají Colours of Ostrava, na které se moc těším, a prostě se to všechno nějak bije. Teď se v nějakém čase budu snažit doplnit a oběhnout SBčka a něco popřidávat.

VÍTEJTE!

8. července 2015 v 20:38 | Coralyne
Zdravím všechny návštěvníky! :) Ráda bych Vás tímto článkem oficiálně přivítala na nové fanstránce o báječné americké herečce Lily Rabe! Lily můžete znát z kultovního, a mého oblíbeného seriálu American Horror Story. (V blogovém světě nejsem zase takový nováček, měla jsem už pár blogů, ale vždy jsem z nějakého neznámého důvodu "kariéru" ukončila.) Letošním zářím se úspěšně dostávám do čtvrťáku na gymplu, takže nevím, zda-li bude fungovat skloubení blogu se školou a všemi mými dalšími koníčky, i přesto se budu snažit vytvořit zde příjemné prostředí pro Vás, abyste si mohli přečíst novinky o Lily, a případně napsali i komentář. :) Předem Vám moc děkuji za každou návštěvu, vážím si všech, co tady zavítáte! Přeji Vám příjemnou zábavu a doufám, že se Vám zde bude líbit!
vaše Coralyne
 
 

Reklama